VÍCE NEŽ REKLAMA

Nabízíme komplexní nabídku reklamních služeb se specializací na velkoplošnou reklamu a celoplošných polep vozidel. Jako jedna z mála firem disponujeme kompletním strojovým vybavením jako jsou digitální tiskárny, řezací plotry a v neposlední řadě vysokofrekvenční svařovací stroje. Moderní strojové vybavení, profesionální pracovníci a široké spektrum nabízených materiálů, nám umožňuje nabízet produkty ve vysoké kvalitě provedení a za velice atraktivní ceny. Naše grafické studio s kreativnímy pracovníky Vám připraví grafické návrhy šité na míru Vaší společnosti pro nejlepší prezentaci Vašich produktů či služeb. O kvalitě našich grafických prací svědčí získání dvou hlavních cen na největší reklamní výstavě POLYGRAF Praha s naším projektem „NEKOMERČNÍ REKLAMA“.

Další produkty

reklamní plachty
vlajky a síťoviny
desky
samolepky
reklamní polepy
celoplošné polepy vozidel
nekomerční reklamy
podlahová grafika
okenní grafika
přímý dodavatel systémů rollup
montáže plachet
autoplachty a krycí plachty
mobilní haly
dělicí stěny
plachty na bazény
lodě a skůtry
atypické zastřešení
party stany
markýzy
stánky
stínící plachty

Ocenění

M. I.P. Group – cena veletrhu REKLAMA, POLYGRAF
jsme držitelem ceny sdružení dodavatelů pro signmaking ČR, Duhový paprsek 2009 za „město Česká Lípa podporuje kulturu“
jsme držitelem ceny sdružení dodavatelů pro signmaking ČR, Duhový paprsek 2010 za realizaci nekomerční reklamy „zastávky Poděbrady“
jsme držitelem ceny sdružení dodavatelů pro signmaking ČR, Duhový paprsek 2013 za realizaci nekomerční reklamy celo-polep vozidla „dřevěné sochy“

Napsali o nás

Reference
Naše společnost spolupracuje s firmou Jabor pro, s.r.o. Děčín v oblasti reklamy od roku 2012. Spolupráce je orientována zejména na výrobu bannerů v různém provedení co se použitých materiálů a i rozměrů týče. Nelze opomenout nejen kvalitní grafické návrhy, bezchybné tiskové provedení, ale i samostatnou montáž bannerů, kdy překážkou nejsou ani extrémní podmínky. Například umístění velkoplošných reklamních plachet velikosti 16x21,5m na budovu, která je součástí výrobní technologie, vyžadovalo naprostou profesionalitu a preciznost. Firma Jabor pro, s.r.o. se tohoto úkolu zhostila bez jakéhokoliv zaváhání. Výsledek je vidět nejen při průjezdu kolem našeho podniku, ale i ze vzdálenějších míst. Velmi dobrou zkušenost má Lovochemie i se zakázkou na celoplošný polep osobního automobilu. Při této akci firma Jabor pro, s.r.o. zpracovala grafický návrh dle našeho požadavku a byly použity kvalitní trvanlivé folie, které odolávají při běžné údržbě vozu i povětrnostním vlivům. Spolupráce s firmou Jabor pro, s.r.o. je pro nás zárukou kvalitně odvedené práce, individuálního přístupu a seriózního jednání, při kterých jsou na prvním místě vždy potřeby zákazníka. Vzhledem ke kvalitním službám, které firma Jabor pro, s.r.o. nabízí, plánuje Lovochemie další spolupráci i do budoucna.
Ing. Jiřina Henschová /vedoucí oddělení prodeje a marketingu/
Reference
Seriózní, odborné a přitom přátelské jednání - to je spolupráce s firmou Jabor pro s.r.o. Dokáží poradit a vyhovět i nestandardním požadavkům. Jabor pro s.r.o. je společností, kde je stále prioritou spokojenost zákazníka.
Petra Kubínková /vedoucí úseku marketingu/
Reference
Firma Jabor pro, s.r.o. pro nás zhotovovala „na míru“ velkoplošný banner o rozměrech 41x16.5m, který byl nainstalován na betonové silo ve Strančicích. Měli jsme možnost si vybrat z několika variant, doporučili nám nejlepší řešení jak z hlediska kvality materiálu tak ceny. Zároveň provedli instalaci celého banneru ve velmi krátké době. I přes nepříznivé počasí se sněhovými přeháňkami a silným větrem byl celý banner, který se skládal ze třech dílů včas na svém místě a v potřebné kvalitě. Děkujeme celému týmu (grafiků, horolezců...) fi. Jabor pro, s.r.o. za dobře odvedenou a profesionální práci.
Ing. Jiří Mašek /ředitel společnosti/
Reference
Se společností Jabor pro, s.r.o. spolupracujeme již mnoho let a i díky nim jsme vnímáni veřejností pozitivně. Pomáhají nám s propagací našeho klubu. A to i nad rámec našich partnerských smluv. Nikdy pro ně není nic problém. Vždy se snaží vyjít nám vstříc a najít tu nejlepší cestu. Sami přicházejí s nápady, jak naši spolupráci zlepšit. Zkrátka, basketbal v Děčíně a Jabor pro patří k sobě. A my jsme za to opravdu rádi!
Lukáš Houser /generální manažer/
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o