DISCIPLÍNA, KTEROU ZVLÁDÁME NA JEDNIČKU

Jsme rodinná firma působící na spedičně-dopravním trhu od roku 1991. Od té doby jsme získali široké portfolio spokojených zákazníků a současně také mnoho poznatků a zkušeností z tohoto specifického oboru, ze kterých čerpáme a neustále zlepšujeme naše služby.

Kvalifikační listiny a spolupartneři

Přednosti

Flexibilita
Individuální přístup k zákazníkům
Nadstandardní úroveň komunikace
Tým s odbornou kvalifikací
Vozidla splňujicí ekonomcké normy EURO 6
Sledovaní vozidel GPS lokalizace
Přeprava v režimu ADR, JUST-IN-TIME
Přiznívá cena v poměru ke kvalitě

Služby

  • v rámci EU zajišťujeme jak vývozy z ČR tak dovozy zboží do ČR
  • po území ČR zajišťujeme dodání zboží z domu do domu do 24 hod
  • u kusových zásilek v mezinárodní přepravě kombinujeme sdružování více zásilek a následně volíme vhodný typ vozové jednotky. 
  • systém sdružování kusových zásilek není klasickou sběrnou službou – garantuje dodání bez překládky zboží „z domu do domu“
  • 15 let zajišťujeme přepravu nebezpečného zboží dle ADR včetně odborné certifikace bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí DGSA
  • disponujeme vlastním vozovým parkem: návěsy 13,6m ložné délky s vnitřní výškou 2,7m
  • disponujeme dalšími smluvně zajištěnými a spolehlivými dodavateli dopravy se kterými spolupracujeme více jak 15 let

Tým našich pracovníků s odbornou kvalifikací a certifikáty

Nedílnou součástí spediční nabídky je pojištění zasilatele a nákladu již 22 let jsme členem ČESMAD sdružení mezinárodních autodopravců.

Napsali o nás

Reference
Společnost Jabor je pro nás cenným (důležitým) obchodním partnerem, který za dlouhá léta spolupráce dobře zná specifika přepravy našich pracovních plošin a svými zkušenostmi pomáhá optimalizovat naše náklady. Neméně významná jsou pro nás i příjemná přátelská jednání pracovníků, kdy lze v klidu a bez stresu vyřešit třeba změnu dispozic či problémy při nakládce. Vážíme si naší letité spolupráce a ostatním doporučujeme!
Zbyněk Tomášek /jednatel společnosti/
Reference
Již přes 10 let spolupracujeme se společností Jabor pro v oblasti přepravních služeb. Jelikož jsme společnost zajištující komplexní dodávky nábytku, je pro nás logistika velmi důležitou součástí naší práce. Při našich zakázkách je nutné, aby se v určitý čas na určitém místě sešly dodávky od více dodavatelů a je tedy nezbytné, aby doprava fungovala přesně dle dohodnutých podmínek, což společnost Jabor pro splňuje. Za společnost Jabor pro s námi jedná paní Jírů, se kterou je vždy velmi dobrá komunikace a která je vždy ochotná nám vyjít vstříc v našich požadavcích. Velikost aut se snaží přizpůsobit skutečné velikosti dodávky, abychom šetřili náklady a na objednávky reaguje obratem. Časově je flexibilní. Spolupráci se společností  Jabor pro mohu doporučit.
Ing. Vysloužilová Kateřina /vedoucí obchodního odd./
Reference
Společnost Jabor pro byla jedním z našich prvních partnerů v oblasti spedice a přepravy zboží. Vzhledem k povaze výrobků (chemické suroviny), které distribuujeme na domácím trhu, jsme vždy vyžadovali přesnost, spolehlivost a profesionální přístup. Firma Jabor pro si tento vysoký standard drží po celou dobu trvání naší spolupráce.
Aleš Krátoška /ředitel společnosti/
Reference
Nejlepší referencí naší spokojenosti s firmou Jabor je to, že již spolupracujeme od roku 2007 a tedy v březnu oslavíme již 7 letou spolupráci. Pro mě a pro mé kolegy je i velice důležité hlavně to že se můžeme spolehnout na dohodnuté podmínky spolupráce a profesionalitu kolektivu společnosti Jabor jejíž součástí je i příjemná a přátelská komunikace.
David Dostál /obchodní ředitel/
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o
Jabor s.r.o